Strona główna Strona główna

Nasza OfertaNasze usługi wyróżnia:
  • Najnowsza wiedza
  • Elastyczność
  • Doświadczenie na rynku
  • Kompleksowość usług
  • Optymalizacja podatkowa

Dołącz do nas na Facebooku

Dotacje i programy UE

W nowej perspektywie finansowania na lata 2014-2020 znalazło się wiele programów wspierających rozwój przedsiębiorczości i lokalnego biznesu. Pula tych środków jest alternatywą do kredytów bankowych czy finansowania inwestycji środkami własnymi. Możliwość uzyskania kredytu z dofinansowaniem unijnym to szansa dla przedsiębiorców na zrealizowanie swoich inwestycji biznesowych z oprocentowaniem od 1 % rocznie.
Finsea współpracuje z wieloma instytucjami których celem jest dystrybucja tych właśnie pieniędzy na obszarze Dolnego Śląska. Dlatego jesteśmy w stanie do praktycznie każdej inwestycji (nawet tej zlokalizowanej w obszarze transportu drogowego) dobrać odpowiedni program i pozyskać środki na jej realizacje. Młodym przedsiębiorcom oferujemy usługi pozyskania środków w ramach programów walki z bezrobociem organizowanych przez Powiatowe Urzędy Pracy, Wojewódzki Urząd Pracy jak i w ramach Programu „Pierwszy Biznes” realizowanych ze środków Jeremiego.
Nasze usługi obejmują doradztwo w zakresie wyboru programu, opracowania kompletnego biznes plan (studia wykonalności projektów inwestycyjnych), sporządzania wniosków, prowadzenia odrębnej ewidencji księgowej w ramach realizowanego projektu, kończąc na rozliczeniu projektu. Po twojej stronie jest zostaje tylko pomysł i realizacja inwestycji. Dlatego nie czekaj, umów się z nami i opowiedz nam o swoim pomyśle.