Finsea Sp. z o.o. jest to Biuro Rachunkowe mieszczące się w Legnicy, które świadczy pełen zakres usług księgowych dla klientów z terenu całego kraju. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w obsłudze rachunkowej każdego rodzaju działalności, ale szczególnie skupiamy się na spółkach kapitałowych.

Wyjątkową uwagę przywiązujemy do tego, jak postrzegają nas nasi klienci, bo to od nich zależy nasz sukces. Każdego dnia staramy się zaspokoić Twoje oczekiwania, nieustannie rozwijać się oraz poprawiać jakość naszej pracy. Analizujemy potrzeby rynku usług księgowych i doradztwa finansowego oraz wprowadzamy rozwiązania, aby w profesjonalny sposób odpowiadać na Twoje potrzeby. Jednocześnie realizując ambitne cele biznesowe, nie zapominamy o promowaniu zasad moralnych i etycznych oraz popularyzowaniu ekologicznego stylu pracy i życia, co podkreślamy w naszej Kulturze Organizacyjnej.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy tworzą wyjątkowe środowisko, a ich nieustanny rozwój oraz doskonalenia procesów pracy , wpływa na jakość usług, które jako nasz klient otrzymujesz. Nasi księgowi to zespół kompetentnych, odpowiedzialnych specjalistów, którzy każdego dnia wychodzą naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oszczędzając Twój czas.

Wizja

Stać się najbardziej innowacyjnym liderem lokalnego rynku usług, utrzymującym stałą przewagę konkurencyjną, opartą na wyjątkowej kulturze organizacyjnej.

Misja

Pomagać w rozwoju biznesu, wspierać, inspirować i uczyć młodych przedsiębiorców, zapewniając im długofalowy rozwój poprzez dostarczanie nowoczesnych narzędzi, wiedzy i doświadczenia.

Wartości

Szeroko rozumiany szacunek dla ludzi. Zaufanie w relacjach międzyludzkich i międzybiznesowych. Ciągła edukacja ekonomiczna.

Metody

Niekończący się proces podnoszenia kwalifikacji, rozwoju umiejętności oraz uczenia się, służący usprawnianiu i ulepszania działań, pozwalający dostarczać wyjątkowe i innowacyjne usługi.

Biuro rachunkowe